خدمات برون سپاری امور بازرگانی

آیا جزو آن دسته از شرکتها و کارخانجاتی هستیدکه واحد بازرگانی ندارند یا اینکه دارند ولی بدلیل حجم بالای امور با کمبود نیروی کار متخصص، و توانمند روبرو هستند؟ پیشنهاد ما برون سپاری و واگذاری امور بازرگانی خود به تیم متبحر و مجرب و رازدار آیریک برای داشتن کسب و کاری حرفه ای و از طرفی صرف زمان و انرژی تان در تولید و انجام موضوع اصلی کارخانه یا شرکت است.

 • null

  1. مشاوره تخصصی تجارت بین الملل

 • null

  2. تامین نیروی کار بازرگانی

 • null

  3. اجرای کلیه امور بازرگانی برون سپاری شده

 • null

  4. ترخیص کالا از کلیه گمرکات کشور

مشاوره تخصصی تجارت بین الملل

با توجه به پیشرفت روزافزون تکنولوژی و تبدیل شدن دنیا به دهکده تجارت جهانی ، تجارت خارجی دستخوش تحولات بسیار زیادی شده است که در عصر دیجیتال سرعت عمل نیز یکی از مولفه های اصلی این بخش می باشد. تجارت بین ­الملل که از حوزه ­های بسیار تخصصی محسوب می­شود و اهمیت مشاوره در موضوع واردات، صادرات و بازرگانی بین المللی را ایجاد می کند نیاز به دانش، تجربه و آگاهی از آخرین قوانین و واقعیت­ های تجارت بین الملل از ملزومات حتمی کار تجاری داشته و از ظرفی بالا بودن هزینه اشتباه در تجارت مسیر بازگشت را برای تجار با چالش جدی همراه می سازد. نیروهای متخصص و مجرب گروه بازرگانی آیریک تلاش می نمایند با ارائه دانش روز خدمات مشاوره تخصصی ، کارآمد و قابل اجرا ، تولید کنندگان، صادرکنندگان و واردکنندگان عزیز را در این مسیر یاری نمایند.

برخی از خدمات قابل دسترس در زمینه مشاوره های بازرگانی به شرح ذیل است :

 • مشاوره و اجرای امور بازرگانی توسط کارشناسان مجرب براساس آخرین بخشنامه­ ها، قوانین و مقرارت بازرگانی زیر نظر وکلا و کارشناسان تجارت بین الملل

 • ارائه خدمات مشاوره ای جهت استفاده از روشهای معتبر پرداخت و خدمات گشایش انواع اعتبار اسنادی در زمان تحریم های اقتصادی

 • مشاوره بازرگانی جهت خرید کالا و همچنین تنظیم اسناد تجاری کالا و اخذ مجوزات لازم

 • مشاوره درخصوص مذاکرات و مکاتبات بازرگانی بین المللی به زبان بازار هدف

 • مشاوره حرفه ای در زمینه تنظیم قراردادهای تجاری داخلی و بین الملل جهت حفظ حقوق تجار و تولیدکنندگان عزیز

 • مشاوره و به روز رسانی سامانه های اداری، مالی و گمرکی مرتبط با امور بازرگانی مطابق با قواعد جاری

 • بیمه باربری داخلی و بین الملل

 • حمل و نقل  و ترانزیت داخلی و بین الملل

 • بازرسی کالا در مبدا و مقصد، استاندارد سازی محصولات صادراتی

 • حمل و نقل داخلی، محموله های ترافیکی

 • ارائه بهترین مشاوره در زمینه ثبت سفارش واردات کالا، نحوه اخذ تخصیص ارز

تامین نیروی کار بازرگانی

شرکت ها و کارخانجات بسیاری هستند که شرایط لازم جهت ورود به عرصه تجارت بین الملل را دارند ولی چون ابتدای کار هستند و نیروهای متخصص و مجرب در زمینه بازرگانی خارجی ندارند تجارت خود را شروع نکرده یا متاسفانه بدلیل فقدان دانش کافی دچار ضرر و زیان های جبران ناپذیر شده اند.

در این راستا گروه بازرگانی آیریک با در اختیار داشتن نیروهای متخصص و کار آزموده در بازرگانی خارجی به کمک این شرکتها و کارخانجات شتافته و دغدغه و نگرانی آنها را رفع مینماید.

بنابراین جهت تامین نیروی انسانی در زمینه تجارت بین الملل به صورت حضور در دفاتر شرکتها یا به صورت دورکاری و برون سپاری با کارشناسان ما تماس بگیرید.

null

تامین نیروی کار بازرگانی

ثبت سفارش واردات کالا

null

تامین نیروی کار بازرگانی

تخصیص و حوالجات ارزی

null

تامین نیروی کار بازرگانی

مکاتبات تجاری و تنظیم اسناد

null

تامین نیروی کار بازرگانی

ترخیص کالا از کلیه گمرکات کشور

اجرای کلیه امور بازرگانی برون سپاری شده

برون سپاری امور بازرگانی، قراردادی است که میان شما و یک شرکت دارای نیروهای میبحر و مجرب دیگر بسته می‌شود تا بخشی از وظیفه، عملیات، کار یا فرآیندی که قرار بوده است توسط کارمندان شرکت شما انجام شود، در مدت زمان مشخصی توسط آن شرکت انجام شود.

کارخانجات و شرکتها دريافته اند که حضور در بازارهاي جهاني نيازمند کسب و حفظ استراتژي شايستگي هاي اصلي (مهارت و دانش تخصصي که موجب ايجاد مزاياي رقابتي براي سازمان مي شود) مي باشد. در اين راستا برون سپاري به عنوان يک تصميم راهبردي و حساس، با توسعه سازمان و ارتقا بهره وري در قالب کوچک سازي، موجب گسترش توانايي سازمان ها و دستيابي به راهبرد شايستگي هاي اصلي در محيط کسب و کار جهاني شده است. برون سپاري عبارت است از عمليات واگذاري برخي فعاليتهاي داخلي يک شرکت به تامين کننده و متخصص آن در بيرون از سازمان در قالب يک قرارداد بلند مدت.

 • null

  چرا برون سپاری؟

  دلایل زیادی وجود دارد که چرا یک شرکت بخشی از کار خود را برون سپاری می‌کند، این دلایل ممکن است شامل مواردی باشد که در ادامه آورده‌ایم

 • null

  کمبود منابع

  یکی از اصلی‌ترین دلایل برون سپاری، کمبود در منابع ضروری است، که می‌تواند شامل این موارد باشد: کمبود کارمندانی که دانش‌ کافی برای انجام کار دارند (برای مثال مهندسان)، کمبود مواد خام (برای مثال نفت یا مواد معدنی) و کمبود نیروی کاری که تجربه کافی برای انجام کار را داشته باشد.

 • null

  کاهش هزینه‌

  هزینه‌ی نیروی کار و مواد اولیه روز به روز در حال افزایش است و رقابت، شرکت‌ها را مجبور می‌کند قیمت‌ها را پایین نگه‌دارند. اگر راهی برای برون سپاری وجود داشته باشد که بتواند موجب کم کردن هزینه شرکت شما شود و بر معایب برون سپاری غلبه کند، باید به خوبی بررسی شود.

 • null

  هماهنگی با هسته‌ی اصلی کسب و کار

  بعضی کارهای جانبی همیشه برون سپاری می‌شوند. این کار باعث می‌شود مدیران بتوانند تمرکز بیشتری روی کارهای اصلی داشته باشند، به جای اینکه منابع زیادی صرف کارهایی بکنند که اگرچه برای کسب و کار ضرورت دارد اما به هسته‌ی اصلی کسب و کار مربوط نمی‌شود. یک مثال خوب برای این مورد بیمارستان بزرگی است که عملیات امنیتی‌اش را به شرکتی که در امور امنیتی تخصص دارد برون سپاری می‌کند.

 • null

  انعطاف پذیری کسب و کار

  نیاز‌های فصلی و دوره‌‌ای که با گذشت زمان کم و زیاد می‌شوند، نیازهای متعددی به منابعِ شرکت تحمیل می‌کنند. هر قراردادی که برای برون سپاری بسته می‌شود، می‌تواند انعطاف‌پذیری لازم را برای تثبیت این نیاز‌های متعدد فراهم کند. برای مثال در زمان افزایش صادرات یا واردات با توجه به کمبود منابع و نیروی انسانی شرکتها میتوانند بخش اعظمی از فعالیتهای خود را به شرکتهای معتبر برون سپاری کنند.

 • null

  کاهش هزینه‌های بالاسری

  برخی کارها تنها برای اینکه شروع بشوند به سرمایه‌ی زیادی احتیاج دارند. این هزینه‌ها می‌توانند از طریق عقد قرارداد با یک شرکت دیگر کاهش یابند. برای مثال یک شرکت به جای اینکه متحمل هزینه‌ی تنظیم قراردادهای مهم کاری یا ترجمه قراردادها و مکاتبات  در فضای شرکت شود می‌تواند وظیفه‌ی  انجام این امور را به یک شرکت متخصص و امین برون سپاری کند.

امور گمرکی و ترخیص کالا از کلیه گمرکات کشور

انجام تشریفات ترخیص کالاهای وارداتی و همچنین صدور کالا از کشور براساس قانون امور گمرکی و آئین نامه اجرائی آن منوط به تنظیم اظهار نامه گمرکی و تسلیم آن به گمرک می‌باشد. در این میان اظهار کننده موظف است اسناد لازم را از قبیل سیاهه خرید، گواهی مبدا، اسناد بانکی و سایر مجوزهای مورد نیاز که مقررات و قوانین مربوطه تعیین نموده است بهمراه اظهارنامه ارائه نماید. از سوی دیگر با توجه به نقش کلیدی گمرک در فرایند واردات و صادرات کالاها، دارا بودن دانش و تخصص کافی نسبت به امور گمرکی در فرایند واردات و صادرات، نحوه اجرای عملیات گمرکی، آشنایی با مفاهیم و واژگان و اصطلاحات گمرکی و نیز سایر امور مربوطه، برای دست اندرکاران این امر ضروری می نماید.

از طرفی در ثبت اظهارنامه گمرکی و معرفی کالای وارداتی یا صادراتی به گمرک اولین اشتباه آخرین اشتباه است و تجار و تولیدکنندگان عزیز را دچار خساراتی جبران ناپذیر از جمله جرایم مربوط به کم اظهاری یا بیش اظهاریف، قاچاق کالا و رسوب کالا برای مدت بسیار طولانی به همراه هزینه های هنگفت انبارداری و دموراژ کانتینر می نماید.

گروه بازرگانی آیریک با دارا بودن پروانه کارگزاری رسمی گمرک جمهوری اسلامی ایران و با داشتن نیروهای مجرب و متخصص به همه واردکننده و صادرکنندگان عزیز در جهت کاهش ریسک و هزینه های مذکور یارس می رساند.

امور گمرکی و ترخیص کالا از گمرکات کشور

انجام تشریفات ترخیص کالاهای وارداتی و همچنین صدور کالا از کشور براساس قانون امور گمرکی و آئین نامه اجرائی آن منوط به تنظیم اظهار نامه گمرکی و تسلیم آن به گمرک می‌باشد

ثبت اظهارنامه گمرکی

در ثبت اظهارنامه گمرکی و معرفی کالای وارداتی یا صادراتی به گمرک اولین اشتباه آخرین اشتباه است و تولیدکنندگان را دچار خساراتی جبران ناپذیر مانند جرایم مربوط به کم اظهاری، قاچاق کالا برای مدت طولانی با هزینه های هنگفت انبارداری می نماید.

نقش کلیدی گمرک

دارا بودن دانش و تخصص کافی نسبت به امور گمرکی در فرایند واردات و صادرات، نحوه اجرای عملیات گمرکی، آشنایی با مفاهیم و واژگان و اصطلاحات گمرکی و نیز سایر امور مربوطه، برای دست اندرکاران این امر ضروری می نماید.