مشاوره حقوقی در مذاکرات و قراردادهای تجاری

آیا میدانید اگر در مذاکرات و تنظیم قراردادهای تجاری از قوانین و مقررات اطلاع نداشته باشید، اگر برای الزام به ایفای تعهدات طرف تجاریتان ضمانت اجرای محکم و قانونی در نظر نگیرید، اگر نتوانید مناسبترین مرجع صالح رسیدگی به اختلافات را  تشخیص و انتخاب نمایید دچار هزینه های هنگفت و ضررهای جبران ناپذیر می شوید؟ وکلای آیریک همیشه و در همه جا به عنوان مشاور حقوقی امین و متخصص در کنار شما هستند تا با اطمینان خاطر و مطمئن تجارت کنید.

صادرات کالا محور

اگر تولیدکننده یا تامین کننده کالا هستید و صرف فروش و صادرات کالا بدون در نظر داشتن بازار هدفی خاص برایتان اهمیت دارد، بهترین گزینه برای شما انتخاب خدمات صادرات کالا محور است.

برون سپاری امور بازرگانی

آیا جزو آن دسته از شرکتها و کارخانجاتی هستیدکه واحد بازرگانی ندارند یا اینکه دارند ولی بدلیل حجم بالای امور با کمبود نیروی کار متخصص، و توانمند روبرو هستند؟ پیشنهاد ما برون سپاری و واگذاری امور بازرگانی خود به تیم متبحر و مجرب و رازدار آیریک برای داشتن کسب و کاری حرفه ای و از طرفی صرف زمان و انرژی تان در تولید و انجام موضوع اصلی کارخانه یا شرکت است.

تسهیلگر و شتاب دهنده صادرات کالا

آیا در تجارت و صادرات کالا تازه وارد هستید و نمیدانید از کجا و چگونه شروع کنید؟ آیا در حال صادرات هستید و قصد توسعه بازار و افزایش فروش خود را دارید؟ یا اینکه به تجارت علاقه دارید و به دنبال مشاور و همراهی امین و متخصص در تجارت هستید؟ در هر صورت ما در شروع یا توسعه صادرات در کنار شما هستیم تا از شما تاجری موفق ساخته و راه را برای ثروتمند شدن و موفقیتتان هموار کنیم.

واردات مواد اولیه، ماشین آلات و تجهیزات خطوط تولید

اگر تولیدکننده اید و به دنبال خرید و واردات مواد اولیه تولید خود و جلوگیری از رکود هستید، اگر در مرحله تاسیس یا طرح توسعه کارخانه نیاز به خرید و واردات تجهیزات و خطوط تولید خود دارید وطبیعتا بدلیل اشتغال به امر تولید تخصص کافی در واردات کالا و تجارت بین الملل ندارید، ما به کمک شما آمده ایم تا تجارتی مطمئن و مقرون به صرفه داشته باشید.

تسهیلگر مالی و بانکداری بین الملل

آیا تحریمهای اقتصادی معاملات و تجارت شما را نیز مختل کرده؟آیا در نقل و انتقالات ارزی دچار مشکل هستید؟ آیا به خریدار یا فروشنده خارجی خود اعتماد کافی ندارید؟ آیا بدنبال گشایش LC  یا گارانتی بانکی هستید ولی نمی دانید با وجود تحریمها چگونه انجام دهید؟آیریک با داشتن کارگزاران متخصص و صاحب نام همچنین دفاتر فعال در کشورهای دیگر برای داشتن تجارتی مطمئن و تضمین شده از ابتدا تا انتهای راه همراهتان است.

صادرات تخصص محور

اگر سرمایه و توان تولید یا تامین کالا ندارید ولی ارتباطات،اطلاعات و تخصص کافی در بازارهای هدف صادراتی خاصی را دارید، ما راه را برای کسب درآمدتان هموار می کنیم.

صادرات سرمایه محور

آیا سرمایه دارید ولی نمیدانید چه کالایی را به کجا صادرکنید؟ ما بر اساس تجربیات خود و سفارشات خرید خارجی بهترین محصول و بازار هدف را به شما معرفی می نماییم.

صادرات بازار محور

اگر توان تولید یا تامین کالای با کیفیت صادراتی دارید و برای شما کشور یا بازار هدف صادراتی مهم است، پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات بازاریابی و بازارسازی صادرات بازار محور است.

عجله کنید! امروز تماس بگیرید و مشاوره دریافت کنید

نخستین مشاوره رایگان