مجوزات و گواهینامه ها

شرکت بازرگانی آیریک

برخی از افراد تصور می‌کنند اگر کسی کسب و کاری را راه اندازی کرد، در واقع به این معنا است که او می‌تواند وظیفه رهبری کسب و کار را هم انجام دهد. این در حالی است که بحث رهبری، یک بحث فوق‌العاده خاص و ویژه است که فواید و مزایای زیادی برای کسب و کار دارد و می‌تواند یک بیزنس و کسانی که در آن بیزنس کار می‌کنند را به رشد و کمال برساند. اگر رهبری کسب و کار به درستی و با رعایت اصول صورت گیرد، راندمان و بهره‌وری آن کسب و کار به بیشترین حد ممکن می‌رسد و در نتیجه شاهد رسیدن آن بیزنس به اهداف و آرمان‌هایی که پیش روی آن قرار دارد، خواهیم بود. مدیریت شرکت آیریک از بدو تاسیس بعنوان وکیل پایه یک کانون وکلای دادگستری و کارگزار رسمی گمرک ایران با اشراف بر کلیه قوانین مملکتی، حکومتی و قانون تجارت با سالها تجربه و تخصص در زمینه تجارت بین الملل همچنین کسب و تحصیل کلیه آموزه های مرتبط با تجارت بین الملل سعی بر پایه گذاری کسب و کاری منصفانه، عادلانه و سود رسان به مشتریان خود و ارائه خدماتی متمایز و  بی بدیل داشته اند و این موضوع موجب شده شرکت آیریک در زمره بهترین شرکتهای تسهیلگر و شتابدهنده صادرات قرار گیرد که رجوع به کارنامه کاری و پیشینه درخشان و ملاحظه رضایت و همراهی همیشگی مشتریان آیریک موید و مصدق این موضوع می باشد.

پروانه کارگزار رسمی گمرک ایران به شماره 9554594

در مجموعه آیریک تمامی مراحل گمرکی و بانکی با نظارت مستقیم کارگزاران گمرکی انجام میگیرد

کارگزاررسمی گمرک در تمامی کشورها در حوزه اقتصاد بین الملل جایگاه ویژه ای دارد و شغلی کاملا  حرفه ای و تخصصی است، کارگزاران گمرک مسلط به امور گمرکی و قوانین و مقررات صادرات و واردات هستند.

کارگزاران یا حق العملکاران پروانه کارگزاری گمرکی خود را از گمرک جمهوری اسلامی ایران دریافت می کنند. در واقع کارگزاران گمرکی استرس مشتریان خود را کاهش می دهند.فواید انجام امور زیر نظر کارگزار رسمی گمرک در امر واردات و صادرات عبارت است از:

  • حفظ اسرار و اطلاعات مشتریان

  • پیشگیری از ورود جرایم و خسارات گمرکی

  • ترخیص کالا در اسرع وقت و با کمترین هزینه

با ما تماس بگیرید

پروانه وکالت پایه یک دادگستری به شماره 3120

وکلای ما از ابتدا تا انتهای راه در کنارتان هستند

  • در خصوص انتخاب وکیل خوب و با تجربه باید دانست؛ وکیل خوب صرفاً،  یک وکیل با سابقه نیست. چه بسا وکلای جوانی که آگاهی و دانش و ذکاوت و ارتباطات اجتماعی و کاری و حتی تجربه  آن ها از وکلای با سابقه بسیار بیشتر است.

  • از دیگر نکاتی که باید در انتخاب وکیل خوب و با تجربه  به آن ها توجه نمود، منصف بودن وکیل دادگستری، استفاده از تجربه کسانی که قبلاً به وکیل مراجعه نموده و نتیجه موفق گرفته اند، خصوصیات اخلاقی و حسن شهرت، معتمد بودن وکیل و مهارت کافی می باشد.

  • در خصوص انتخاب وکیل نباید به هرگونه تبلیغاتی که در این خصوص می شود اعتماد کرد، بلکه باید از سلامت حرفه ای و اخلاقی وکیل اطمینان حاصل نمود. کانون های وکلا در اکثر سخنرانی های خود به عدم مراجعه وکلا و هم چنین اشخاص حقیقی به مؤسسات حقوقی نامعتبر تأکید می کنند. در هر حال در تمامی کشورهای توسعه یافته دنیا از جمله امریکا، روز به روز بر اهمیت استفاده بیشتر از خدمات وکلا و مشاوران تأکید می شود.

با ما تماس بگیرید

کلیه مجوزات و گواهینامه ها