اهداف و چشم انداز

کشور ایران از لحاظ وسعت و مساحت جغرافیایى هجدهمین و از لحاظ موقعیت استراتژیک جغرافیایى، نهمین کشور بزرگ دنیاست و ما بر این باوریم که اغلب ظرفیتهاى این کشور همچنان بکر و دست نخورده باقى مانده است. جنگ اقتصادی و تحریم های ظالمانه تحمیل شده بر اقتصاد ایران نشان داد که مهم ترین راهکار رفع چالش های ارزی و عبور موفق کشور از تحریم ها، توسعه صادرات غیرنفتی و تقویت فعالیت بخش خصوصی است.

چشم انداز آیریک فتح قله های موفقیت و تبدیل شدن به اولین و بهترین مجموعه مشوق، تسهیلگر و شتابدهنده صادراتی کشور است.ما بر آنیم که مشتریان خود را در زمره موفق ترین تاجران کشور قرار داده تا بتوانند ثروت و تجارتی مثال زدنی را تجربه کنند و آنها نیز به تربیت و پرورش تاجران دیگر اهتمام ورزند.

تخصص شرکت

خدمات حقوقی - 12 سال
امور گمرکی - 10 سال
تحقیقات بازار - 8 سال
بانکداری بین الملل - 7 سال

هدف از تاسیس آیریک

ترغیب و ترویج فرهنگ صادرات، تمرکز بر تجمیع توانمندی ها، ظرفیت ها و کمک به علاقمندان و فعالان حوزه صادرات است.ما معتقدیم هر ایرانی می تواند تاجری توانمند باشد.نبض حیاتی اقتصاد کشور و تنها راه تامین رفاه اجتماعی، توسعه و افزایش بهره وری تولید و در ادامه صادرات محصولات نهایی بومی با کیفیت در سطح کلاس جهانی است.هم اکنون تولیدکننده و تامین کنندگان بسیاری داخل کشور هستند که علیرغم تولید محصولات با کیفیت و قابل رقابت در سطح جهانی بدلیل عدم تسلط بر آموزه های صادراتی و فقدان تخصص و تجربه کافی نتوانسته اند تجارت خود را شروع کنند و پیشرفت واحد تولیدی یا فعالیت خود را تضمین کنند.ما با داشتن پیشینه طولانی و تخصص کامل در کارنامه خود آمده ایم به ایران و ایرانی کمک کنیم تا با شروع و توسعه تجارت هوشمند خود به سوی داشتن آینده ای روشن و همراه با موفقیت در سطح کشورهای پیشرفته دنیا قدم بردارد.

0
متخصص
0
مشتری وفادار
0
پروژه موفق

چرا شرکت آیریک را انتخاب کنید؟

null

کیفیت

هر کالا یا خدمت با کیفیت ایرانی باید در سطح بین الملل شناسانده و عرضه گردد.

null

مسئولیت

هیچ ایرانی علاقمند به تجارت نبایستی بدلیل نداشتن پشتوانه، اطلاعات و تجربه کافی دست از تلاش و شروع صادرات خود بردارد.

null

شایستگی

تولیدکنندگان محترم فارغ از دغدغه های فروش و صادرات محصولات،شایسته است کل انرژی و توان خود را صرف مدیریت تولید و افزایش بهره وری نموده و صادرات محصولات خود را به متخصصین این حوزه برون سپاری کنند.

null

اشتغال زایی

تبدیل تفکر کارگر و کارمند پروری به رویکرد تاجر پروری، اشتغال زایی و افزایش سطح رفاه اجتماعی هدف غایی آیریک است.

null

دستاورد ها

داشتن صادرات قانونی، تخصصی و سودآور بجای باختن تمام سرمایه و اعتبار تجار و تولیدکنندگان یکی از بزرگترین دستاوردهای آیریک است.

تصاویر شرکت آیریک